Lékařka

Obezita a nadváha jsou témata, která plní stránky renomovaných časopisů, denního tisku, internetových serverů a koneckonců jsou tématem i společenských setkání a přátelských posezení. Obezita bývá nazývána epidemií 3. tisíciletí. Říká se, že přejídání už zabilo víc lidí než všechny války dohromady.
To, co bylo dříve výsadou a obrázkem „dobrého bydla“, je v současné době „strašákem“ společenského uplatnění a zdravotním handicapem. Díky medicínské osvětě víme, že s obezitou a nadváhou jsou spojeny další zdravotní komplikace (cukrovka, onemocnění kardiovaskulárního aparátu, onemocnění pohybového aparátu, rakovina…).
Věnuji se terapii obezity a metabolických onemocnění prakticky celý profesní život. Ve své praxi internisty – obezitologa, diabetologa potkávám tyto pacienty denně. Znám jejich problémy, osudy.
Rozhodla jsem se proto spolu se svými spolupracovníky nabídnout Vám své zkušenosti a znalosti. Nenabízíme jednoduchá řešení, nenabízíme zaručené čaje, koktejly, náplasti. Nenabízíme ani zaručené diety. Nabízíme profesní přístup, individuální programy pro každého, nabízíme spolupráci. Léčba obezity znamená změnu životního stylu a priorit.
Naše představa je komplexní. Nejen že budeme řešit obezitu, upravovat jídelníček, pohybovou aktivitu, ale pomůžeme Vám s léčbou i dalších s obezitou spojených onemocnění jako je vysoká hladina cholesterolu a tuků, hypertenze, cukrovka.