Kontaktujte nás.

Vítejte na našem webu, kde vaše zdraví a pohoda jsou na prvním místě. Pokud hledáte cestu ke zdravějšímu životnímu stylu, jsme zde, abychom vám pomohli. Naše služby jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích a individuálním přístupu k vašim nutričním potřebám. Ať už potřebujete pomoci s plánováním stravy, zvládáním specifických zdravotních stavů prostřednictvím výživy, nebo hledáte podporu v dosahování vašich fitness cílů, náš tým je zde pro vás.
Můžete využít náš kontaktní formulář
Krabičková dieta od Nutricos

Krabičková dieta od Nutricos

Ačkoliv internetové servery nabízejí mnoho variant krabičkových diet, my se odlišujeme osobním přístupem k vašim potřebám. Specializujeme se na stravu pro osoby s potravinovými intolerancemi, diabetem, redukční diety i sportovní výživu.

Analýza složení těla

Měření přístrojem Bodystat a následnou konzultaci s nutričním terapeutem, který na základě naměřených hodnot a zdravotního stavu , případně lékařské zprávy, stávajících stravovacích zvyklostí, pohybové aktivity a zaměstnání, vyhotoví individuální redukční jídelníček a stanoví výši energetického příjmu vhodného k hubnutí. Dostanete jídelní plán, kde bude specifikováno jaké množství určitých potravinových skupin můžete sníst na jednotlivá denní jídla. K tomuto obdržíte obrázkovou podporu, aby jste nemuseli všechna jídla vážit. Jídelníček, ve kterém bude přesně rozepsáno co a kolik jakého jídla můžete sníst na jednotlivé denní chody dostanete také a můžete si vybrat, co Vám bude více vyhovovat.
Krabičková dieta od Nutricos

Kontaktujte nás ještě dnes