Osobní kontakt je vždy prioritou číslo jedna, pokud ale z různých důvodů preferujete online poradenství, jsem připravena Vám poskytnout kvalitní pomoc i na dálku.

Individuální online koučink je vhodný pro všechny klienty, kteří nechtějí z jakéhokoliv důvodu docházet na osobní konzultace a chtějí se věnovat svému stravovaní intenzivněji.
S klientem je dohodnuta první online schůzka dle jeho požadavků na den a čas, a to prostřednictvím platforem Skype, WhatsApp, Viber nebo přes běžný hovor. Na základě váhy, výšky, věku, pohlaví je nutričním terapeutem stanoven jeho vhodný kalorický příjem. Dále si nutriční terapeut vyžádá vyplněnou stravovací anamnézu a 3denní stravovací záznam. Do 7 dnů je zaslán na jeho kontaktní adresu individuální redukční jídelníček a je vysvětlen telefonicky. Následně má klient možnost terapeutovi denně fotit své pokrmy a kdykoli konzultovat veškeré nejasnosti. Za měsíc od uplynutí dodání redukčního jídelníčku je provedena závěrečná kontrola, klient se opětovně zváží a je dodán nový redukční jídelníček s ohledem na aktuální výsledky. Pokud si klient přeje koučink i následující měsíce, cena za každý další kalendářní měsíc je již trvale za zvýhodněnou cenu. Ideální rozmezí redukce hmotnosti je 2 – 4 kg za měsíc – doporučuji koučink na 2 – 6 měsíců.